#60427. ΠΑΡΑΤΗΜΕΝΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας - Ογκώδη
Δημιουργήθηκε: 13-01-2020 16:25:57 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 20-01-2020 10:09:11 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.603486700000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.970010600000000
Προβολές: 8
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Σήμερα το πρωί επικοινώνησα με τους υπαλλήλους του τμήματος ογκωδών για την καρότσα που βρίσκεται στην οδό Αντισθένους απέναντι από την οικοδομή στο νούμερο μεταξύ 9 και 11 στην περιοχή Χαριλάου επί του πεζοδρομίου και εμποδίζει τη διέλευση των πεζών. Σας επισυνάπτω και τις σχετικές φωτογραφίες.

linear_scale Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

20-01-2020

πριν ένα μήνα

Κλειστό

  • Απομακρύνθηκε η καρότσα με τα τσουβάλια και τα διάφορα αντικείμενα που υπήρχαν πάνω.Η απομάκρυνση πραγματοποιήθηκε στις 17/1/20 και ώρα 09.00.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας - Ογκώδη

14-01-2020

πριν ένα μήνα

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας - Ογκώδη

13-01-2020

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας - Ογκώδη

placeΑντισθένους 9, Θεσσαλονίκη 542 50, Ελλάδα