#60422. καδοι σκουπιδιων σπασμενοι

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας
Δημιουργήθηκε: 13-01-2020 15:33:13 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 21-01-2020 11:21:54 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.638971565099220
Γεωγραφικό μήκος: 22.955850354553274
Προβολές: 8
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

υπαρχουν καδοι σκουπιδιων σπασμενοι στην οδο Λεωτυχιδου

linear_scale Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

21-01-2020

πριν ένα μήνα

Κλειστό

  • ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΆΘΗΚΑΝ ΟΙ ΚΑΔΟΙ ΣΤΙΣ 20/1/20
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας

14-01-2020

πριν ένα μήνα

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας

13-01-2020

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας

placeΛεωτυχίδου 3, Θεσσαλονίκη 546 34, Ελλάδα