#60310. Δημοτικός χώρος στάθμευσης επί της Γρηγορίου Ε' έχει μετατραπεί σε σκουπιδότοπο

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 10-01-2020 09:42:27 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 15-01-2020 08:42:49 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.599205534239150
Γεωγραφικό μήκος: 22.961509815574697
Προβολές: 10
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στον δημοτικό χώρο στάθμευσης στη συμβολή των οδών Γρηγορίου Ε' & Μελενίκου υπάρχουν πάρα πολλά σκουπίδια αποτελώντας εστία μόλυνσης σε μία ήδη πολύ επιβαρυμένη γειτονιά.

linear_scale Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

10-01-2020

πριν ένα μήνα

Κλειστό

  • Ο δημοτικός χώρος και πέριξ αυτού έχει καθαρισθεί και έχουν απομακρυνθεί τα σκουπίδια στις 9/1/2020 το πρωί. ί
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας

10-01-2020

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας

placeΠατριάρχου Γρηγορίου Ε 14, Θεσσαλονίκη 542 48, Ελλάδα