#59327. Επανατοποθέτηση του μπλε κάδου ανακύκλωσης

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας
Δημιουργήθηκε: 08-12-2019 19:56:13 (πριν 2 μήνες)
Ενημερώθηκε: 21-01-2020 11:30:57 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.638975635771030
Γεωγραφικό μήκος: 22.946763030410807
Προβολές: 8
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στη συμβολή της Αγίου Δημητρίου και Σελεύκου υπήρχε μπλε κάδος ανακύκλωσης ο οποίος απομακρύνθηκε πριν την 26 Οκτωβρίου! και εκ τότε δεν έχει επανατοποθετηθεί. Παρακαλώ πολύ όπως επιληφθείτε της επανατοποθέτησης του κάδου

linear_scale Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

21-01-2020

πριν ένα μήνα

Κλειστό

  • Οι κάδοι είναι στη σωστή τους οριοθετημένη θέση.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας

09-12-2019

πριν 2 μήνες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας

08-12-2019

πριν 2 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας

placeΑγίου Δημητρίου 81, Θεσσαλονίκη 546 31, Ελλάδα