#59137. Αντικατάσταση καμένων λαμπτήρων

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 03-12-2019 13:21:48 (πριν 7 μήνες)
Ενημερώθηκε: 05-06-2020 12:24:03 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.626449000000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.948426000000040
Προβολές: 51
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Δύο καμένοι λαμπτήρες σε κολώνες ηλεκτροφωτισμού

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

05-06-2020

πριν ένα μήνα

Κλειστό

  • ΟΙ ΒΛΑΒΕΣ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΘΗΚΑΝ 18/5/2020
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

04-12-2019

πριν 7 μήνες

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

03-12-2019

πριν 7 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

placeΣτρ. Τσιρογιάννη 2, Θεσσαλονίκη 546 21, Ελλάδα