#5903. Επισκευή κάδου απορριμμάτων

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας
Δημιουργήθηκε: 21-07-2016 07:19:20 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 10-08-2016 10:39:40 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.641468499999990
Γεωγραφικό μήκος: 22.931311999999934
Προβολές: 38
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Ταντάλου 16, λείπει το ροδάκι από τον πράσινο κάδο.

linear_scale Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

10-08-2016

πριν 3 χρόνια

Κλειστό

  • Σας ενημερώνουμε ότι αντικαταστάθηκε η ρόδα από τον κάδο απορριμμάτων στην οδό Ταντάλου 15 στις 22/7/2016.

21-07-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

21-07-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

placeΤαντάλου 16, Θεσσαλονίκη 546 27, Ελλάδα