#58438. Σάρωμα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Δημοτική Ενότητα Τριανδρίας
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Δημοτική Ενότητα Τριανδρίας
Δημιουργήθηκε: 18-11-2019 16:57:34 (πριν 19 μέρες)
Ενημερώθηκε: 19-11-2019 09:18:02 (πριν 19 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.622183799999990
Γεωγραφικό μήκος: 22.967313399999966
Προβολές: 2
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Κατσιμίδη και Αγίου Δημητρίου, Τριανδρία, το πεζοδρόμιο έξω από το Καυτατζόγλειο έχει πολλά φύλλα και θέλει σκούπισμα γιατί γλιστράει

linear_scale Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Δημοτική Ενότητα Τριανδρίας

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

19-11-2019

πριν 19 μέρες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Δημοτική Ενότητα Τριανδρίας

18-11-2019

πριν 19 μέρες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Δημοτική Ενότητα Τριανδρίας
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Δημοτική Ενότητα Τριανδρίας

placeΠολυτεχνείου 2, Θεσσαλονίκη, Ελλάδα