#58435. Ι.Χ.

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 18-11-2019 16:21:08 (πριν 8 μήνες)
Ενημερώθηκε: 18-02-2020 09:21:10 (πριν 5 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.614142816172880
Γεωγραφικό μήκος: 22.968914508819580
Προβολές: 28
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Ι.Χ. Peugeot εντός του δημοτικού πάρκινγκ εγκαταλελειμμένο από Αύγουστο 2019

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

18-02-2020

πριν 5 μήνες

Απαντήθηκε

  • ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΟΧΗΜΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΣΤΕ 1.ΚΑΤΑ ΤΟΝ ΕΛΕΓΧΟ ΤΟΥ ΕΠΟΠΤΗ ΣΤΙΣ 7/1/2020 ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

21-11-2019

πριν 8 μήνες

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

19-11-2019

πριν 8 μήνες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

18-11-2019

πριν 8 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

placeΠεστών 79, Θεσσαλονίκη 544 53, Ελλάδα