#58405. Ετοιμορροπη εκκλησία

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Γ' Δημοτική Κοινότητα (Άνω πόλη)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Γ' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 18-11-2019 11:21:32 (πριν 18 μέρες)
Ενημερώθηκε: 05-12-2019 08:31:00 (πριν 2 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.639337924682020
Γεωγραφικό μήκος: 22.960281363845866
Προβολές: 14
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στη γωνία υπάρχει από ετών εκκλησία η οποία είναι σε κάκιστη κατάσταση, εγκαταλελειμμένη, πολλά σημεία της είναι ετοιμόρροπα, γεμάτη με απορρίμματα και ακαθαρσίες, ενώ μπαινοβγαίνουν και ζώα. Το τειχάκι που την περιφράσσει είναι σε αποσύνθεση. Η εικόνα είναι κάκιστη. Δεν είναι δυνατό να υπάρχει αυτό το θέαμα ακριβώς δίπλα από τα Βυζαντινά Τείχη στο πιο τουριστικό σημείο της πόλης. Ας κινητοποιηθούν επιτέλους οι αρμόδιες υπηρεσίες!

linear_scale Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Γ' Δημοτική Κοινότητα (Άνω πόλη)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • check Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

05-12-2019

πριν 2 μέρες

Σε εξέλιξη

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Γ' Κοινότητας

02-12-2019

πριν 4 μέρες

Κλειστό

  • ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΒΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟ ΕΝΤΟΣ ΤΟΥ ΝΑΟΥ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ Δ/ΝΣΗ ΔΟΜΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΕΞΕΤΑΣΤΕΙ Η ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΝΑΟΥ ΠΡΙΝ ΠΡΟΒΟΥΜΕ ΣΕ ΔΡΑΣΗ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Γ' Κοινότητας

22-11-2019

πριν 14 μέρες

Γνωστοποιήθηκε

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Γ' Κοινότητας

19-11-2019

πριν 18 μέρες

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Γ' Δημοτική Κοινότητα (Άνω πόλη)

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Γ' Κοινότητας

18-11-2019

πριν 18 μέρες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Τμήμα Διαφάνειας

18-11-2019

πριν 18 μέρες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Γενική κατηγορία αιτημάτων
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Τμήμα Διαφάνειας

placeΛεωφ. Όχι 8, Αγ. Παύλος 554 38, Ελλάδα