#58404. Σάρωμα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Β' Δημοτική Κοινότητα (Δυτική Θεσσαλονίκη)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Β' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 18-11-2019 11:09:19 (πριν 26 μέρες)
Ενημερώθηκε: 18-11-2019 11:17:46 (πριν 26 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.641778200000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.942344400000025
Προβολές: 3
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στρ. Δουμπιώτη 17, να σαρωθεί ο δρόμος.

linear_scale Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Β' Δημοτική Κοινότητα (Δυτική Θεσσαλονίκη)

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

18-11-2019

πριν 26 μέρες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Β' Κοινότητας

18-11-2019

πριν 26 μέρες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Β' Δημοτική Κοινότητα (Δυτική Θεσσαλονίκη)
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Β' Κοινότητας

placeΣτρ. Δουμπιώτη 17, Θεσσαλονίκη 546 32, Ελλάδα