#58312. Κατάληψη πεζοδρομίου / καθαριότητα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 14-11-2019 18:08:36 (πριν 8 μήνες)
Ενημερώθηκε: 02-12-2019 08:44:45 (πριν 8 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.645695978534180
Γεωγραφικό μήκος: 22.943769685150187
Προβολές: 35
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Νέα άτομα στην Δημαρχία οπότε ελπίζουμε να υπάρξει δράση και στην Μακεδονομάχων. Να μην υπάρχει πλήρη κατάληψη του πεζοδρομίου από τα αυτοκίνητα, τουλάχιστον ξεκινήστε από τα εγκαταλελειμμένα, αν περάσετε μια βόλτα θα δείτε ποια είναι στην Μακεδονομάχων (ξεφουσκωμένα λάστιχα, βρώμικος χώρος κτλ) και μετά ας περάσει η δημοτική αστυνομία για την παράνομη στάθμευση. Αν δεν τους ενοχλήσετε εσείς τα αυτοκίνητα θα είναι μόνιμα στο πεζοδρόμιο και οι πεζοί στο δρόμο. Καθαριότητα καλό είναι να γίνει έλεγχος (οι προηγούμενοι μας ξέχασαν)

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

19-11-2019

πριν 8 μήνες

Απαντήθηκε

  • ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΟΧΗΜΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΣΤΕ,ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΔΗΛΩΣΕΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΟΧΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΘΕΩΡΕΙΤΕ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΜΜΕΝΑ,ΝΑ ΜΑΣ ΔΗΛΩΣΕΤΕ ΑΚΡΙΒΗ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΑΥΤΩΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΛΕΓΧΟ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΠΟΠΤΗ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΙΣ ΔΙΑΤΑΞΕΙΣ ΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡΙΚΟΥ ΔΙΑΤΑΓΜΑΤΟΣ 116/2004 (ΜΑΡΚΑ,ΧΡΩΜΑ,ΑΚΡΙΒΕΣ ΣΗΜΕΙΟ,ΑΝ ΦΕΡΟΥΝ Η ΟΧΙ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ) ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΔΗΛΩΣΕΤΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΗΛ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ,(ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΗ ΓΙΑ ΟΧΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΦΕΡΟΥΝ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ)
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

18-11-2019

πριν 8 μήνες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

15-11-2019

πριν 8 μήνες

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

14-11-2019

πριν 8 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Γενική κατηγορία αιτημάτων
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Τμήμα Διαφάνειας

placeΜακεδονομάχων 54, Συκιές 566 25, Ελλάδα