#5826. Τοποθέτηση κάδου απορριμμάτων

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας
Δημιουργήθηκε: 19-07-2016 08:00:38 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 25-08-2016 10:46:47 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.624918122247315
Γεωγραφικό μήκος: 22.956837407470744
Προβολές: 38
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Βαρβάκη 3, ο Δήμος χωρίς λόγο πήρε τον κάδο σκουπιδιών, να τον επιστρέψουν και να τοποθετήσουν ξανά το σπασμένο κολονάκι.

linear_scale Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

25-08-2016

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Σας ενημερώνουμε ότι τοποθετήθηκε κάδος απορριμμάτων στις 25/7/2016 στην οδό Βαρβάκη 3. Ευχαριστούμε που μας καλέσατε.

21-07-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

19-07-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων

placeΒαρβάκη 3