#58214. ΧΩΡΙΣ ΛΑΜΠΑ 2 ΜΗΝΕΣ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 12-11-2019 23:33:49 (πριν 8 μήνες)
Ενημερώθηκε: 10-12-2019 11:05:59 (πριν 7 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.643811420092675
Γεωγραφικό μήκος: 22.934371224762003
Προβολές: 53
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Κολωνιάρη με Στεφανάκη γωνία. Πάνω από τους πράσινους κάδους. Σε μία περιοχή στοτεινή και παραμελειμένη όπως ο Βαρδάρης, η κάθε λάμπα είναι απαραίτητη. Θα φωτιστεί μία ολόκληρη γωνία! Άμεση αντικατάσταση!

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

10-12-2019

πριν 7 μήνες

Κλειστό

  • Η ΒΛΑΒΗ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΘΗΚΕ 2/12/19
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

13-11-2019

πριν 8 μήνες

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

12-11-2019

πριν 8 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

placeΓρ. Κολωνιάρη 45, Θεσσαλονίκη 546 29, Ελλάδα