#5808. Σάρωμα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 19-07-2016 05:07:47 (πριν 4 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 09-08-2016 11:38:18 (πριν 4 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.598541100000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.952789599999960
Προβολές: 101
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Ναταλίας Μελά 6 έως και το 10 ο δρόμος είναι γεμάτος σκουπίδια.

linear_scale Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

09-08-2016

πριν 4 χρόνια

Κλειστό

  • ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. ΤΟ ΣΑΡΩΜΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΗΚΕ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ.

21-07-2016

πριν 4 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

19-07-2016

πριν 4 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών & πεζοδρομίων) - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)

placeΝαταλίας Μελά 6, Θεσσαλονίκη 546 46, Ελλάδα