#58059. Μάζεμα κλαδιών

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων
Δημιουργήθηκε: 09-11-2019 17:12:30 (πριν 2 μήνες)
Ενημερώθηκε: 02-12-2019 12:18:46 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.607918400000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.964077599999996
Προβολές: 7
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Οδός Μάρκου Μπότσαρη 79 απέναντι στο νηπιαγωγείο, έχουν κλαδεύσει μέσα στο νηπιαγωγείο εδώ και ένα μήνα και τα κλαδιά τα έχουν παρατήσει στο πεζοδρόμιο επάνω και δεν μπορεί να περάσει πεζός και καροτσάκι. Παρακαλώ όπως μεριμνήσετε και ακόμα άμα δεν είναι αρμοδιότητα σας, σας στέλνω και φωτογραφίες.

linear_scale Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

02-12-2019

πριν ένα μήνα

Κλειστό

  • Ευχαριστούμε για την επικοινωνία.Τα κλαδιά έχουν απομακρυνθεί.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

11-11-2019

πριν 2 μήνες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

09-11-2019

πριν 2 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

placeΜαρκ. Μπότσαρη 79, Θεσσαλονίκη 546 44, Ελλάδα