#5789. πλυσιμο κάδων

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Πλύσιμο κάδων - δρόμων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Δ' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 18-07-2016 09:22:31 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 21-12-2016 09:01:51 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.605942600000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.971013500000026
Προβολές: 41
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Κανάρη 62 να πλυθούν οι κάδοι.

linear_scale Πλύσιμο κάδων - δρόμων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

21-12-2016

πριν 3 χρόνια

Κλειστό

  • ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΛΥΣΙΜΟ ΤΩΝ ΚΑΔΩΝ ΕΧΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

23-11-2016

πριν 3 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

21-07-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

18-07-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Πλύσιμο κάδων - δρόμων

placeΚανάρη 62, Θεσσαλονίκη 544 53, Ελλάδα