#5788. Τοποθέτηση κάδου απορριμμάτων

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας
Δημιουργήθηκε: 18-07-2016 09:16:11 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 24-08-2016 05:57:24 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.606873300000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.968908400000032
Προβολές: 17
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Κανάρη 45, 47,53, 55, 56 λείπουν οι κάδοι σκουπιδιων.

linear_scale Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

24-08-2016

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Σας ενημερώνουμε ότι μετά από αυτοψία που διενεργήσαμε στην περιοχή δεν έλειπαν κάδοι απορριμμάτων απλά ήταν μετακινημένοι στις γωνίες των παρακείμενων δρόμων πιθανόν από τους δημότες, συνεργείο της υπηρεσίας επανέφερε τους κάδους στις προβλεπόμενες θέσεις. Ευχαριστούμε που μας καλέσατε.

21-07-2016

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

18-07-2016

πριν 2 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • σ

18-07-2016

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Γενική κατηγορία αιτημάτων

placeΚανάρη 45, Θεσσαλονίκη 544 53, Ελλάδα