#57489. Εγκαταλελειμμένο αυτοκίνητο

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 30-10-2019 08:55:30 (πριν 3 μήνες)
Ενημερώθηκε: 23-01-2020 10:40:04 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.611920533909410
Γεωγραφικό μήκος: 22.958478919387858
Προβολές: 22
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στην οδο Αλέξανδρου ΦΛΕΜΙΝΓΚ 29 υπάρχει ένα αυτοκίνητο μάρκας lada εδώ και πολύ καιρό εγκαταλελειμμένο, χρώματος καφέ ανοιχτό

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

23-01-2020

πριν ένα μήνα

Απαντήθηκε

  • ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΟΧΗΜΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΣΤΕ,ΚΑΤΑ ΤΟΝ ΕΛΕΓΧΟ ΤΟΥ ΕΠΟΠΤΗ ΣΤΙΣ 6/12/2019 ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

08-11-2019

πριν 3 μήνες

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

30-10-2019

πριν 3 μήνες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

30-10-2019

πριν 3 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

placeΑλ. Φλέμινγκ 29, Θεσσαλονίκη 546 42, Ελλάδα