#57130. ΚΛΑΔΕΜΑ - ΚΑΡΑΚΑΣΗ 7 - 10 - ΕΔΚ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων
Δημιουργήθηκε: 21-10-2019 11:29:06 (πριν 24 μέρες)
Ενημερώθηκε: 22-10-2019 09:09:53 (πριν 23 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.626449000000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.948426000000040
Προβολές: 8
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Μπροστά από το κατάστημά μου, στην οδό Καρακάση 7-9, υπάρχουν Λεύκες, που έχουν δημιουργήσει φοβερό πρόβλημα παντού! Με το κολώδης υγρό που απορρέουν δημιουργούν στρώματα τόσο στο πεζοδρόμιο όσο και στα αυτοκίνητά μας αλλά και σε οτιδήποτε βρεθεί στην περίμετρό τους !!!! Παρακαλούμε για τις δικές σας ενέργειες, ώστε να λυθεί σύντομα το πρόβλημα που μας ταλανίζει ! Ευχαριστούμε.

linear_scale Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

22-10-2019

πριν 23 μέρες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

21-10-2019

πριν 24 μέρες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

placeΣτρ. Τσιρογιάννη 2, Θεσσαλονίκη 546 21, Ελλάδα