#57128. Ηλεκτρολογικό δεν ανάβουν οι λάμπες

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 21-10-2019 11:38:14 (πριν 24 μέρες)
Ενημερώθηκε: 01-11-2019 12:38:38 (πριν 13 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.613396500000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.958069700000010
Προβολές: 6
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Ξενοφώντος 4 δεν ανάβει η λάμπα

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

01-11-2019

πριν 13 μέρες

Κλειστό

  • Η ΒΛΑΒΗ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΘΗΚΕ 29/10/2019
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

22-10-2019

πριν 23 μέρες

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

21-10-2019

πριν 24 μέρες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

placeΞενοφώντος 4, Θεσσαλονίκη 546 41, Ελλάδα