#57098. Ηλεκτρολογικό δεν ανάβουν οι λάμπες ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 21-10-2019 09:56:06 (πριν 25 μέρες)
Ενημερώθηκε: 07-11-2019 11:13:26 (πριν 8 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.614176100000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.985753299999942
Προβολές: 4
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Αγγελοπούλου 36 μπροστα στον παιδικό σταθμό του Δήμου δεν ανάβει η λάμπα

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

07-11-2019

πριν 8 μέρες

Κλειστό

  • Η ΒΛΑΒΗ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΘΗΚΕ 6/11/2019
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

21-10-2019

πριν 25 μέρες

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

21-10-2019

πριν 25 μέρες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

placeΙωάννου Αγγελόπουλου 36, Θεσσαλονίκη 543 52, Ελλάδα