#57090. παρατημενο έργο

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Παιδικές χαρές
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Κατασκευών και Συντηρήσεων, Κατασκευές - Τμήμα Συντήρησης Δημοτικών Κτιρίων & Κοινοχρήστων Χώρων
Δημιουργήθηκε: 21-10-2019 00:22:09 (πριν 8 μήνες)
Ενημερώθηκε: 03-12-2019 07:54:10 (πριν 7 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.617941549482396
Γεωγραφικό μήκος: 22.975712232291700
Προβολές: 24
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

παιδική χαρά οδού Αδαμίδου Διδασκάλου με Ανδριώτου στην άνω Τούμπα: έχουν κλείσει την παιδική χαρά εδώ και τέσσερις μήνες. Έχουν βγάλει τις κούνιες και το δάπεδο και τα έχουν παρατήσει εδώ και καιρό και δεν έχει εμφανιστεί κανείς για να δουλέψει το έργο.

linear_scale Παιδικές χαρές

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

03-12-2019

πριν 7 μήνες

Απαντήθηκε

  • Η ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΧΕΙ ΕΝΤΑΧΘΕΙ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΦΙΛΟΔΗΜΟΣ ΣΕ ΕΞΕΛΙΞΗ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΔΗΜΟΠΡΑΤΗΣΗΣ
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Κατασκευών και Συντηρήσεων, Κατασκευές - Τμήμα Συντήρησης Δημοτικών Κτιρίων & Κοινοχρήστων Χώρων

21-10-2019

πριν 8 μήνες

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε Παιδικές χαρές

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Κατασκευών και Συντηρήσεων, Κατασκευές - Τμήμα Συντήρησης Δημοτικών Κτιρίων & Κοινοχρήστων Χώρων

21-10-2019

πριν 8 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Υπό κατασκευή έργα της Διεύθυνσης Κατασκευών και Συντηρήσεων
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Κατασκευών και Συντηρήσεων, Κατασκευές - Τμήμα Κατασκευών Δημοτικών Κτιρίων & Αναπλάσεων Κοινόχρηστων Χώρων

placeΚαθηγητού Νικολάου Ανδριώτη 20, Θεσσαλονίκη 543 51, Ελλάδα