#57089. Εγκαταλελειμμένο αυτοκίνητο

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 21-10-2019 00:03:51 (πριν 5 μήνες)
Ενημερώθηκε: 21-01-2020 09:21:06 (πριν 2 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.619041500000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.969409600000063
Προβολές: 13
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Οδός Αμμουλιανής 17, αυτοκίνητο citroen, θαλασσί χρώμα, χωρίς πινακίδες, εγκαταλελειμμένο

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

21-01-2020

πριν 2 μήνες

Απαντήθηκε

  • ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΟΧΗΜΑ ΠΟΥΑΝΑΦΕΡΕΣΤΕ(Π.Δ 116/2004) 1.ΕΠΙΚΟΛΛΗΘΗΚΕ ΤΟ ΕΙΔΙΚΟ ΣΗΜΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΩΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΜΜΕΝΟΥ ΣΤΙΣ 10/12/2019 2.ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΑΝΑΜΟΝΗ 45 ΗΜΕΡΩΝ ,ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΗΣ 3.ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΕΡΑΣ ΤΟΥ ΩΣ ΑΝΩ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΟΣ,ΕΦΟΣΟΝ ΤΟ ΟΧΗΜΑ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΑΚΙΝΗΤΟ,Ο ΔΗΜΟΣ ΔΥΝΑΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΣΥΡΕΙ ΣΕΣΥΣΤΗΜΑ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗΣ,ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟ ΤΟΥ .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

22-10-2019

πριν 5 μήνες

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

21-10-2019

πριν 5 μήνες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

21-10-2019

πριν 5 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

place546 38, Αμμουλιανης 15, Θεσσαλονίκη 546 38, Ελλάδα