#57087. Κολόνες φωτισμού χωρίς καπάκια

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 20-10-2019 22:01:11 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 24-10-2019 12:54:42 (πριν 26 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.622746401113886
Γεωγραφικό μήκος: 22.954877378140510
Προβολές: 11
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Πάρκο Ανθοκομικής στην κάτω είσοδο από το δημαρχείο, δυο φωτιστικά αριστερά και δεξιά στην πόρτα όπως μπαίνεις, δεν έχουν καπάκια και είναι εκτεθειμένα. Σας παρακαλώ όπως μεριμνήσετε γιατί παίζουν παιδιά. Ευχαριστώ πολύ.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

24-10-2019

πριν 26 μέρες

Κλειστό

  • ΟΙ ΒΛΑΒΕΣ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΘΗΚΑΝ 21/10/2019
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

21-10-2019

πριν 29 μέρες

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

20-10-2019

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

placeΛεωφ. Βασιλέως Γεωργίου 1, Θεσσαλονίκη 546 40, Ελλάδα