#57086. (ανα) κυκλωθηκαμε από τα σκουπίδια και την βρωμιά

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Αποκομιδή απορριμμάτων - Α' Δημοτική Κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Α' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 20-10-2019 22:03:19 (πριν 27 μέρες)
Ενημερώθηκε: 21-10-2019 08:59:21 (πριν 26 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.635477667776380
Γεωγραφικό μήκος: 22.953366413712500
Προβολές: 6
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Φωτάκου με Αγίου Δημητρίου. Μόνιμη κατάσταση. Βρωμιά και δυσωδία γύρω από τους κάδους αλλά και σε όλο τον δρόμο

linear_scale Αποκομιδή απορριμμάτων - Α' Δημοτική Κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο)

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

21-10-2019

πριν 26 μέρες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Α' Κοινότητας

20-10-2019

πριν 27 μέρες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Αποκομιδή απορριμμάτων - Α' Δημοτική Κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο)
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Α' Κοινότητας

placeΑγίου Δημητρίου 156, Θεσσαλονίκη 546 35, Ελλάδα