#57084. Αφαίρεση πλαστικών κολωνακιων

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 20-10-2019 20:38:08 (πριν 27 μέρες)
Ενημερώθηκε: 24-10-2019 12:16:06 (πριν 23 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.607627254076520
Γεωγραφικό μήκος: 22.963359318673610
Προβολές: 11
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Σήμερα παρατήρησα ότι επί της Μάρκου Μπότσαρη, στο φανάρι πριν την Κ. Καραμανλή έχουν αφαιρεθεί κάποια κολωνακια που υπήρχαν εδώ και καιρό και εμποδιζαν τα διπλό παρκαρισμένα. Είναι σε γνώση του Δήμου; Και αν ναι γιατί αφαιρέθηκαν; Τώρα πια με τη αφαίρεση τους οχήματα που έρχονται από Κωνσταντινουπολεως στρίβουν παράνομα αριστερά προς Μάρκου Μπότσαρη και δημιουργούν προβλήματα στην ομαλή κυκλοφορία, ενώ κανονικά απαγορεύεται. Παρακαλώ να επιληφθείτε του θέματος άμεσα

linear_scale Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

24-10-2019

πριν 23 μέρες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

20-10-2019

πριν 27 μέρες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

placeΜαρκ. Μπότσαρη 71, Θεσσαλονίκη 546 44, Ελλάδα