#57083. Εγκαταλελειμμένα οχήματα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 20-10-2019 19:27:52 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 22-10-2019 11:09:21 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.633580000000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.962850000000003
Προβολές: 10
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Δυο εγκαταλελειμμένα οχήματα χωρίς πινακίδες, Αδριανουπόλεως 16 και Αδριανουπόλεως 20

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

22-10-2019

πριν ένα μήνα

Απαντήθηκε

  • ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΟΧΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΣΤΕ,ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΟΥΣ ΕΛΕΓΧΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΠΟΠΤΗ,ΝΑ ΜΑΣ ΔΗΛΩΣΕΤΕ ΧΡΩΜΑ ,ΜΑΡΚΑ ΑΝ ΦΕΡΟΥΝ Η ΜΗ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ(Η ΥΠΑΡΞΗ ΠΙΝΑΚΙΔΩΝ ΣΕ ΑΥΤΑ,ΙΣΟΔΥΝΑΜΕΙ ΜΕ ΕΠΩΝΥΜΗ ΕΓΓΡΑΦΗ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ) ΑΠΟΦΑΣΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ 1860/2011
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

21-10-2019

πριν ένα μήνα

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

20-10-2019

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Initial commit at category Εγκαταλελειμμένα οχήματα
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

placeΑδριανουπόλεως 18, Θεσσαλονίκη 546 36, Ελλάδα