#57068. Παρατημένα ογκώδη και σίδερα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας - Ογκώδη
Δημιουργήθηκε: 19-10-2019 15:17:57 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 21-10-2019 08:42:48 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.601424368234240
Γεωγραφικό μήκος: 22.966948050492874
Προβολές: 4
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Χαίρετε. Στην οδό Αδριανουπόλεως 13, περιοχή Χαριλάου, υπάρχουν παρατημένα πολλά σίδερα και ξύλα, τα οποία φράζουν το πεζοδρόμιο και ένα μέρος του δρόμου. Θα μπορούσατε να τα απομακρύνετε; Ευχαριστώ.

linear_scale Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

21-10-2019

πριν ένα μήνα

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας - Ογκώδη

21-10-2019

πριν ένα μήνα

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Δημοτική Ενότητα Τριανδρίας

19-10-2019

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Δημοτική Ενότητα Τριανδρίας
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Δημοτική Ενότητα Τριανδρίας

placeΑδριανουπόλεως 11, Θεσσαλονίκη 542 49, Ελλάδα