#57055. Καταληψη πεζοδρομιου και φραγη εισοδων πολυκατοικιων απο καδο μπαζων

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 19-10-2019 09:18:13 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 24-10-2019 12:16:00 (πριν 28 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.647399277179140
Γεωγραφικό μήκος: 22.938013268837720
Προβολές: 8
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Κάδος μπαζών τοποθετήθηκε στο πεζοδρόμιο παρακωλύοντας την διέλευση πεζών και φράζοντας τις εισόδους πολυκατοικιών

linear_scale Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

24-10-2019

πριν 28 μέρες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

19-10-2019

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

placeΠαναγίας Φανερωμένης 28, Θεσσαλονίκη 546 32, Ελλάδα