#56974. ΚΟΛΩΝΑΚΙΑ - Λ. ΠΟΡΦΥΡΑ 8 - 10 - ΕΔΚ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 17-10-2019 13:28:03 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 24-10-2019 12:15:56 (πριν 26 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.597816700000020
Γεωγραφικό μήκος: 22.957360528836034
Προβολές: 6
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

ΣΠΑΣΜΕΝΑ ΚΟΛΩΝΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΟΔΟ Λ. ΠΟΡΦΥΡΑ 8 & 10, ΟΠΟΥ ΠΑΡΚΑΡΟΥΝ ΠΑΡΑΝΟΜΑ ΙΧ ΚΑΙ ΕΜΠΟΔΙΖΟΥΝ ΤΗ ΔΙΕΛΕΥΣΗ ΤΩΝ ΠΕΖΩΝ.

linear_scale Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

24-10-2019

πριν 26 μέρες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

17-10-2019

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

placeΛάμπρου Πορφύρα 8, Θεσσαλονίκη 546 46, Ελλάδα