#56960. Πρόβλημα σε πεζοδρόμιο

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 17-10-2019 11:56:50 (πριν 29 μέρες)
Ενημερώθηκε: 24-10-2019 12:15:53 (πριν 22 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.623488700000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.971345100000008
Προβολές: 9
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στην Αγ. Σπυρίδωνος 17 στην Τριανδρία υπάρχει τρύπα στο πεζοδρόμιο και στο νούμερο 15 δυο σπασμένα πλακάκια

linear_scale Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

24-10-2019

πριν 22 μέρες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

17-10-2019

πριν 29 μέρες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

placeΑγίου Σπυρίδωνος 17, Τριανδρία 553 37, Ελλάδα