#56928. Εγκαταλελειμμένο αυτοκίνητο

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 17-10-2019 08:42:25 (πριν 11 μήνες)
Ενημερώθηκε: 21-01-2020 10:46:17 (πριν 8 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.612773800000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.978134899999986
Προβολές: 37
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Οδός Μητροπολίτου Ευσταθίου 2 (Άνω Τούμπα), απέναντι στο παρκάκι, εγκαταλελειμμένο άσπρο φορτηγάκι χωρίς πινακίδες.

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

21-01-2020

πριν 8 μήνες

Απαντήθηκε

  • ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΟΧΗΜΑ ΠΟΥΑΝΑΦΕΡΕΣΤΕ(Π.Δ 116/2004) 1.ΕΠΙΚΟΛΛΗΘΗΚΕ ΤΟ ΕΙΔΙΚΟ ΣΗΜΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΩΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΜΜΕΝΟΥ ΣΤΙΣ 10/12/2019 2.ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΑΝΑΜΟΝΗ 45 ΗΜΕΡΩΝ ,ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΗΣ 3.ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΕΡΑΣ ΤΟΥ ΩΣ ΑΝΩ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΟΣ,ΕΦΟΣΟΝ ΤΟ ΟΧΗΜΑ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΑΚΙΝΗΤΟ,Ο ΔΗΜΟΣ ΔΥΝΑΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΣΥΡΕΙ ΣΕ ΣΥΣΤΗΜΑ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗΣ,ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟ ΤΟΥ.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

22-10-2019

πριν 11 μήνες

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

17-10-2019

πριν 11 μήνες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

17-10-2019

πριν 11 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

placeΜητροπολίτου Ευσταθίου 4, Θεσσαλονίκη 543 51, Ελλάδα