#5676. ΠΑΛΕΤΕΣ ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΕΣ ΠΑΝΩ ΣΕ ΔΕΝΤΡΟ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Α' Δημοτική Κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Α' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 13-07-2016 13:39:22 (πριν 4 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 03-08-2016 05:47:15 (πριν 4 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.637066462849650
Γεωγραφικό μήκος: 22.936613551498453
Προβολές: 83
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στην οδό Λ. Σοφού 1, εδώ και κάποιες εβδομάδες, κάποιος έχει στοιβάξει παλέτες στο δέντρο που βρίσκεται στη γωνία απέναντι από τη νησίδα και τις έχει δέσει με χοντρό συρματόσχοινο και λουκέτο. Δεν τις έχει εγκαταλείψει, επειδή ο αριθμός τους αυξομειώνεται συχνά. Δεν τον έχω εντοπίσει. Όταν παρκάρουν και μηχανές πάνω στο πεζοδρόμιο αποκλείεται τελείως η διέλευση.

linear_scale Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Α' Δημοτική Κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • check Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

03-08-2016

πριν 4 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

14-07-2016

πριν 4 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

13-07-2016

πριν 4 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Α' Δημοτική Κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο)

placeΛέοντος Σοφού 1, Θεσσαλονίκη 546 26, Ελλάδα