#56698. Εγκαταλελειμμενα οχηματα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 14-10-2019 12:25:36 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 22-10-2019 10:46:10 (πριν 24 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.606091700000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.969343900000013
Προβολές: 6
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Εγκαταλελειμμενο πανω απο 3 μηνες ford fiesta γκρι σκουρο, με πινακιδες (ο αριθμός κυκλοφορίας έχει αφαιρεθεί) απεναντι απο Διστόμου 13 Θεσσαλονίκη

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • check Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

22-10-2019

πριν 24 μέρες

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

14-10-2019

πριν ένα μήνα

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

14-10-2019

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

placeΔιστόμου 13, Θεσσαλονίκη 544 53, Ελλάδα