#56427. Καμένη - Λάμπα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 09-10-2019 12:32:14 (πριν 3 μήνες)
Ενημερώθηκε: 01-11-2019 12:38:15 (πριν 2 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.613396500000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.958069700000010
Προβολές: 16
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Ξενοφώντος 4, η λάμπα δεν ανάβει

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

01-11-2019

πριν 2 μήνες

Κλειστό

  • Η ΒΛΑΒΗ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΘΗΚΕ 29/10/2019
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

11-10-2019

πριν 3 μήνες

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

09-10-2019

πριν 3 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

placeΞενοφώντος 4, Θεσσαλονίκη 546 41, Ελλάδα