#56425. Φαναρι στη Κομνηνων με Λ. Νικης

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Χαλασμένοι σηματοδότες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 09-10-2019 12:26:11 (πριν 12 μέρες)
Ενημερώθηκε: 15-10-2019 10:21:50 (πριν 6 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.632740000000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.939110000000028
Προβολές: 5
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Παρακαλω να ρυθμισετε το φαναρι στη συμβολη των οδων Κομνηνων με Λ. Νικης διοτι διαρκει ελαχιστα το "πρασινο" με αποτελεσμα να δημιουργειται κυκλοφοριακη συμφορηση επι της Κομνηνων, επηρεαζοντας κ τη Μητροπολεως

linear_scale Χαλασμένοι σηματοδότες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

11-10-2019

πριν 10 μέρες

Απαντήθηκε

  • Σας ενημερώνουμε ότι ο συγκεκριμένος κόμβος Φωτεινής Σηματοδότησης δεν ανήκει στην αρμοδιότητα του Δήμου μας. Ο Δήμος Θεσσαλονίκης έχει στην εποπτεία του, τους φωτεινούς σηματοδότες 34 μόνο κόμβων μέσα στα διοικητικά του όρια. Για τη λειτουργία των υπολοίπων σηματοδοτών αρμόδια είναι η "Δ/νση Ελέγχου Συντήρησης Έργων της Περιφέρειας Κεντρικής Μακεδονίας" (Στρωμνίτσης 53, 542 10 Θεσσαλονίκη τηλ. 2313.331171-2-3), στην οποία και κοινοποιήσαμε το αίτημα σας και παρακαλούμε να το επαναλάβετε και εσείς προς αυτούς
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

09-10-2019

πριν 12 μέρες

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε Χαλασμένοι σηματοδότες

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

09-10-2019

πριν 12 μέρες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Οδοσήμανση - Πινακίδες
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

placeΛεωφόρος Νίκης 9, Θεσσαλονίκη 546 24, Ελλάδα