#56389. ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΕΙΜΜΈΝΟ ΙΧ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 08-10-2019 21:17:24 (πριν 4 μήνες)
Ενημερώθηκε: 20-01-2020 11:11:51 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.603561200000010
Γεωγραφικό μήκος: 22.958481600000027
Προβολές: 23
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Εγκαταλελειμμένο αυτοκίνητο , χωρίς πινακίδες στην οδό Δελφών 146 .

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

20-01-2020

πριν ένα μήνα

Απαντήθηκε

  • ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΟΧΗΜΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΣΤΕ 1.ΚΑΤΑ ΤΟΝ ΕΛΕΓΧΟ ΤΟΥ ΕΠΟΠΤΗ ΣΤΙΣ 7/11/2019 ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

11-10-2019

πριν 4 μήνες

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

09-10-2019

πριν 4 μήνες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

08-10-2019

πριν 4 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

placeΔελφών 146, Θεσσαλονίκη 542 48, Ελλάδα