#55453. ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΛΕΙΜΜΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΧΩΡΙΣ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 24-09-2019 20:23:19 (πριν 5 μήνες)
Ενημερώθηκε: 20-01-2020 09:19:38 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.591449907542830
Γεωγραφικό μήκος: 22.959777108551066
Προβολές: 16
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Καλησπέρα σας, Για άλλη μια φορά να αναφέρουμε ότι στην Μιχαήλ Ψελλού (από το νούμερο 6 έως 11) υπάρχουν 5-6 εγκαταλελλειμμένα αυτοκίνητα χωρίς πινακίδες. Πράσινο AUDI 80 (με πινακίδες ναι μεν αλλά έχει φυτρώσει το αυτοκίνητο...) δύο Mercedes του παρακείμενου συνεργείου, όπως επίσης και 2 smart, 1 ασημί Fiat Panda (στο μικρό παρκάκι) και ένα μαύρο Fiat Punto στον αριθμό 9, μπροστά από το συνεργείο. Η ανοχή που δείχνετε δυστυχώς ωθεί όλο και περισσότερους να παρατάνε τα αυτοκίνητα στον συγκεκριμένο δρόμο. Παρακαλούμε θερμά για τις ενέργειές σας. Σωστό μέτρο οι κλήσεις στη Δωδεκανήσου αλλά να δούμε και τις υπόλοιπες γειτονιές λίγο....

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

30-09-2019

πριν 5 μήνες

Απαντήθηκε

  • ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΟΧΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΣΤΕ-ΜΕ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΨΕΛΛΟΥ,Η ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΣΑΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΛΗΡΗ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ (ΟΝΟΜΑ,ΕΠΩΝΥΜΟ,ΤΗΛ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ) ΓΙΑ ΝΑ ΕΝΕΡΓΗΣΕΙ Ο ΕΠΟΠΤΗΣ,ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ 1860/2011 ΑΠΟΦΑΣΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΠΟ 16/4/2019 ΓΝΩΜΟΔΟΤΗΣΗ ΤΗΣ ΝΟΜΙΚΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

25-09-2019

πριν 5 μήνες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

24-09-2019

πριν 5 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

placeΜιχαήλ Ψελλού 10, Θεσσαλονίκη 546 55, Ελλάδα