#5527. Χαλασμένος κάδος ανακύκλωσης

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας
Δημιουργήθηκε: 07-07-2016 18:05:18 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 25-08-2016 11:21:54 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.613639031814685
Γεωγραφικό μήκος: 22.986094943405190
Προβολές: 38
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Οδός Γ. Διβολή 37 γωνια με Τσιαπάνου, έχει χαλάσει το καπάκι του κάδου ανακύκλωσης. Χαλασμένο ειναι το καπάκι του κάδου ανακύκλωσης και στη συμβολή Παπάφη με Άνω Τζουμαγιάς μπροστά στον Άγ.Φανουριο.

linear_scale Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

25-08-2016

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Σας ενημερώνουμε ότι αντικαταστάθηκε το καπάκι στον κάδο ανακύκλωσης στην συμβολή των οδών Γ. Διβολή 37 και Τσιαπάνου στις 11/7/2016, επίσης αντικαταστάθηκε ο κάδος ανακύκλωσης με καινούργιο στην συμβολή των οδών Παπάφη με Άνω Τζουμαγιάς στις 25/8/2016. Ευχαριστούμε που μας καλέσατε.

11-07-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

07-07-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

placeΓεωρ. Διβόλη 34-38, Θεσσαλονίκη 543 52, Ελλάδα