#55168. Τσιμέντωσαν τη δενδροδόχο με το δέντρο μέσα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων
Δημιουργήθηκε: 19-09-2019 23:38:56 (πριν 2 μήνες)
Ενημερώθηκε: 18-11-2019 10:43:10 (πριν 20 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.634806477030544
Γεωγραφικό μήκος: 22.952980510890484
Προβολές: 28
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Κάποιος έκλεισε με τσιμέντο μια δενδροδόχο, πνίγοντας και το δέντρο!

linear_scale Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

18-11-2019

πριν 20 μέρες

Κλειστό

  • Σας γνωρίζουμε ότι έχουν γίνει οι απαραίτητες εργασίες προστασίας του δέντρου στο οποίο αναφέρεστε. Είμαστε στη διάθεση σας για οποιαδήποτε πληροφορία η διευκρίνιση.Ευχαριστούμε για την επικοινωνία.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

20-09-2019

πριν 2 μήνες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

19-09-2019

πριν 2 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

placeΚων. Μελενικου 48, Θεσσαλονίκη, 54635, 546 35, Ελλάδα