#5494. Επισκευή κάδου απορριμμάτων

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας
Δημιουργήθηκε: 05-07-2016 06:22:05 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 31-08-2016 05:58:35 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.614205800000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.979163700000072
Προβολές: 18
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Γρ. Λαμπράκη 147, σε όλη την σειρά δεξιά και αριστερά οι κάδοι εχουν πρόβλημα στους μοχλούς και δεν ανοίγουν τα καπάκια.

linear_scale Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

31-08-2016

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Συνεργείο του γραφείου,επισκεύασε το καπάκι του κάδου απορριμμάτων επί της οδού Γρ.Λαμπράκη 147,καθώς και τις λάμες του κάδου απορριμμάτων επί της οδού Γρ.Λαμπράκη 145, στις 7/07/2016.

11-07-2016

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

05-07-2016

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

placeΓρ. Λαμπράκη 147, Θεσσαλονίκη 543 52, Ελλάδα