#54586. Σπασμένο καπάκι ηλεκτροφωτισμού

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 11-09-2019 14:13:23 (πριν 7 μέρες)
Ενημερώθηκε: 13-09-2019 10:21:59 (πριν 5 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.621930500000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.970709400000032
Προβολές: 2
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

SOS 25ης Μαρτίου 17, στην Τριανδρία, έχει σπάσει το καπάκι του ηλεκτροφωτισμού στο πεζόδρομο στα πλακάκια και έχει τρύπα και είναι πολύ επικίνδυνο να πέσει κάποιος

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

13-09-2019

πριν 5 μέρες

Κλειστό

  • Η ΒΛΑΒΗ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΘΗΚΕ 12/09/2019
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

12-09-2019

πριν 6 μέρες

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

11-09-2019

πριν 7 μέρες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

place25ης Μαρτίου 17, Τριανδρία 553 37, Ελλάδα