#54565. Πλύσιμο δρόμου

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Πλύσιμο κάδων - δρόμων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Δ' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 11-09-2019 11:53:14 (πριν 7 μέρες)
Ενημερώθηκε: 11-09-2019 12:52:59 (πριν 7 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.607347600000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.974871000000007
Προβολές: 3
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Τενέδου & Λάρνακος, κατά μήκος του δρόμου έχει ροκανίδια από παλιά λάδια που είχαν πέσει στο οδόστρωμα.

linear_scale Πλύσιμο κάδων - δρόμων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

11-09-2019

πριν 7 μέρες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Δ' Κοινότητας

11-09-2019

πριν 7 μέρες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Πλύσιμο κάδων - δρόμων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Δ' Κοινότητας

placeΤενέδου 39, Θεσσαλονίκη 544 53, Ελλάδα