#5436. Οδός Διστόμου

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Παιδικές χαρές
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Κατασκευών και Συντηρήσεων, Κατασκευές - Τμήμα Συντήρησης Δημοτικών Κτιρίων & Κοινοχρήστων Χώρων
Δημιουργήθηκε: 01-07-2016 05:01:42 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 27-10-2016 15:28:25 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.606614500000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.967892800000072
Προβολές: 32
Ψήφοι: 2

Περιγραφή

Επί της οδού Διστόμου, απέναντι απο το νηπιαγωγείο, υπάρχει μία παιδική χαρά. Εκτός του ότι ήταν εντελώς παρατημένη, έχουν βγάλει οτιδήποτε υπήρχε εκεί κ έχει μείνει μόνο η περίφραξη. .. Δεν χρειάζεται να αναφερθεί το πόσο σημαντικές είναι οι παιδικές χαρές για τα παιδιά της πόλης.... αναρωτιέμαι θα υπάρξει άμεση αποκατάσταση ; Γιατί εδώ κ καιρό δεν βλέπουμε καμία κίνηση...

linear_scale Παιδικές χαρές

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

27-10-2016

πριν 3 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Συντασεται μελετη για κατασκευη νεας πλησιον λογω ιδιοκτησιακου προβληματος

05-07-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

01-07-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Παιδικές χαρές

placeΔιστόμου