#54345. Παράνομη στάθμευση

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Έλεγχος νομιμότητας (παράνομη στάθμευση - παραεμπόριο - καταστήματα υγειονομικού ενδιαφέροντος)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Δημοτικής Αστυνομίας
Δημιουργήθηκε: 07-09-2019 10:19:46 (πριν 11 μέρες)
Ενημερώθηκε: 11-09-2019 14:16:09 (πριν 7 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.606045950801330
Γεωγραφικό μήκος: 22.959975592018168
Προβολές: 5
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Σε δρόμο διπλής κυκλοφορίας υπάρχει η συνήθεια να παρκάρουν και στις δύο πλευρές του δρόμου, με αποτέλεσμα ο δρόμος να χωράει μόνο ένα όχημα. Υπάρχει η αντίστοιχη πινακίδα που απαγορεύει τη στάση και τη στάθμευση αλλά δεν τηρείται. Παρακαλώ τις άμεσες ενέργειες σας, τόσο για ενημέρωση όσο και για τη βεβαίωση παραβάσεων. Το κομμάτι στο οποίο αναφέρομαι είναι το τμήμα της οδού Αρτέμιδος, ανάμεσα σε Σόλωνος και Μακεδονίας (είναι και το μοναδικό τμήμα της συγκεκριμένης οδού που είναι διπλής κυκλοφορίας).

linear_scale Έλεγχος νομιμότητας (παράνομη στάθμευση - παραεμπόριο - καταστήματα υγειονομικού ενδιαφέροντος)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

11-09-2019

πριν 7 μέρες

Κλειστό

  • Κλιμάκιο της υπηρεσίας μας μετέβη στην οδό Αρτέμιδος, στο σημείο που μας υποδείξατε και επιλήφθηκε των παράνομα σταθμευμένων οχημάτων. Σε κάθε περίπτωση όμως σας ενημερώνουμε ότι η υπηρεσία της Δημοτικής Αστυνομίας, με το υπάρχον διαθέσιμο προσωπικό, τον όγκο αρμοδιοτήτων, το φόρτο εργασίας και τις εντολές που έχουμε από τον εποπτεύοντα την Υπηρεσία μας Εισαγγελέα, αδυνατεί να διαθέσει πλήρωμα για τη συνεχή και αδιάλειπτη αστυνόμευση μίας συγκεκριμένης περιοχής. Για άμεση απόκριση, σε αντίστοιχη παράβαση που εντοπίζετε, θα σας παρακαλούσαμε να επικοινωνείτε με το τηλεφωνικό μας κέντρο στο 2313-317-930. Επιπλέον μπορείτε να απευθύνεστε και στην υπηρεσία της Ελληνικής Αστυνομίας, ως συναρμόδια αρχή, προκειμένου να επιλαμβάνεται σχετικά. Είμαστε στη διάθεση σας για οποιαδήποτε περαιτέρω πληροφορία – διευκρίνιση και ευχαριστούμε για την επικοινωνία.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Δημοτικής Αστυνομίας

09-09-2019

πριν 9 μέρες

Σε εξέλιξη

  • ΕΣΤΑΛΕΙ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Δημοτικής Αστυνομίας

09-09-2019

πριν 9 μέρες

Γνωστοποιήθηκε

  • Η ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΣΑΣ ΠΗΡΕ ΑΡΙΘΜΟ ΕΙΣΕΡΧΟΜΕΝΟΥ ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟΥ 133360/09.09.2019
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Δημοτικής Αστυνομίας

07-09-2019

πριν 11 μέρες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Έλεγχος νομιμότητας (παράνομη στάθμευση - παραεμπόριο - καταστήματα υγειονομικού ενδιαφέροντος)
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Δημοτικής Αστυνομίας

placeΑρτέμιδος 16, Θεσσαλονίκη 546 44, Ελλάδα