#5426. Καμμένες λάμπες

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 30-06-2016 07:36:17 (πριν 4 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 02-08-2016 15:22:33 (πριν 4 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.613651600000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.986966599999960
Προβολές: 67
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Αγγελοπούλου 50 υπάρχουν καμένες λάμπες και το βράδυ είναι σκοτάδι

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

02-08-2016

πριν 4 χρόνια

Κλειστό

  • Σας ενημερώνουμε ότι η βλάβη επισκευάστηκε στις 28/7

24-07-2016

πριν 4 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

03-07-2016

πριν 4 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

30-06-2016

πριν 4 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΙωάννου Αγγελόπουλου 50, Θεσσαλονίκη 543 52, Ελλάδα