#5417. Καμμένη λάμπα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 30-06-2016 00:00:46 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 02-08-2016 15:28:26 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.599219975130670
Γεωγραφικό μήκος: 22.975205198355866
Προβολές: 34
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Υπάρχει μια καμμένη λάμπα στη συμβολή των οδών Ετεοκλέους και Αναξιμάνδρου.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

02-08-2016

πριν 3 χρόνια

Κλειστό

  • Σας ενημερώνουμε ότι η βλάβη επισκευάστηκε στις 28/7

24-07-2016

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

03-07-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

30-06-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΕτεοκλέους 32, Θεσσαλονίκη 542 50, Ελλάδα