#5390. κολονάκια κάδων

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας
Δημιουργήθηκε: 28-06-2016 11:03:14 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 31-08-2016 07:36:43 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.608329400000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.980644500000040
Προβολές: 17
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Επιδαύρου 64 σπάσανε τα κολονάκια απο τους κάδους.

linear_scale Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

31-08-2016

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Συνεργείο του γραφείου,αντικατέστησε τα σπασμένα σημεία οριοθέτησης (κολονάκια),με νέα επί της οδού Επιδαύρου 64 στις 26/-7/2016.

29-06-2016

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

28-06-2016

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

placeΕπιδαύρου 64, Θεσσαλονίκη 544 54, Ελλάδα