#5378. περιστροφή σηματοδότη

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Χαλασμένοι σηματοδότες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 27-06-2016 20:24:03 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 22-08-2016 10:45:33 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.632802024170104
Γεωγραφικό μήκος: 22.954917401075363
Προβολές: 14
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

ο σηματοδότης στην κάθοδο της οδού έχει πςριστραφει και δεν είναι ορατές οι σημανσεις του από τους οδηγούς των αυτοκινήτων. Είναι πολύ επικυνδυνο για τη συγκεκριμένη διάβαση.

linear_scale Χαλασμένοι σηματοδότες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

22-08-2016

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Αποκατάσταση αιτήματος

22-07-2016

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

03-07-2016

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

27-06-2016

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Initial commit at category Χαλασμένοι σηματοδότες

placeΕθνικής Αμύνης, Thessaloniki 546 35, Greece