#5374. ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΜΕΝΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 27-06-2016 13:27:33 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 01-07-2016 06:29:14 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.646482917794620
Γεωγραφικό μήκος: 22.925355545523985
Προβολές: 38
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΜΕΝΟ ΟΧΗΜΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΜΕ ΕΙΔΙΚΟ ΑΥΤΟΚΟΛΗΤΟ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΓΙΑ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΣΗ ΤΟΥ ΟΧΗΜΑΤΟΣ,ΟΜΩΣ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΕΤΑΚΙΝΗΘΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΣΤΙΑ ΜΟΝΥΝΣΗΣ.ΠΡΑΣΙΝΟ ΧΡΩΜΑ ΜΑΡΚΑ ROVER.

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

01-07-2016

πριν 2 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Η Υπηρεσία μας στις 19/01/2016 προχώρησε στην επικόλληση του ειδικού αυτοκόλλητου εγγράφου σε όχημα Rover, χρώματος μπλε και όχι πράσινου, που χαρακτήριζε αυτό ως εγκαταλειμμένο. Μετά από νέα αυτοψία που πραγματοποιήθηκε διαπιστώθηκε ότι το εν λόγω όχημα μετακινήθηκε και σταμάτησε η διαδικασία του εγκαταλειμμένου. Το όχημα που μας καταγγέλλετε θα ελεγχθεί και θα προχωρήσουμε στην επικόλληση εφόσον παραμένει εγκαταλειμμένο στο σημείο που αναφέρετε για χρονικό διάστημα ενός (1) μήνα.

28-06-2016

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

28-06-2016

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

27-06-2016

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΒασιλείου Τσορλίνη 38-46, Θεσσαλονίκη 546 27, Ελλάδα